Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новини

16.09.2021 16:30

Депутати обласної ради створили комісію для з’ясування подальшої долі мультифункіональної бази «Перлина гір» |  Пленарне засідання сесії обласної ради

В ході сьогоднішньої сесії, заслухавши доповідь першого заступника голови ОДА Богдана Ковалюка щодо виконання будівельних робіт з реконструкції туристичної мультифункціональної бази «Перлина гір» в с.Банилів-Підгірний, депутати висловили безліч застережень та зауважень щодо якості цих робіт та проблем, пов’язаних із введенням об’єкту в експлуатацію.

В зв'язку з цим ухвалили протокольне рішення створити комісію з вивчення цього питання, в яку увійдуть представники комісії з питань управління об’єктами спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області, комісії з питань охорони здоров’я, праці, соціального захисту населення та підтримки учасників АТО і членів їх сімей обласної ради, а також директор Агенції регіонального розвитку Чернівецької області.

Метою комісії є розробка конкретних пропозицій, розрахунків і напрацювань щодо майбутнього функціонального призначення установи. Депутати також доручили Департаменту освіти ОДА попередньо надати своє конкретне бачення подальшої долі об’єкту.
  • Автор:Пресслужба Чернівецької обласної ради

Tеми