Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новини

11.08.2021 19:30

Про реалізацію на теренах області проєкту «Впровадження моделі Барнахус для захисту дітей-постраждалих від насильства» в рамках робочого візиту до столиці країни говорив сьогодні голова обласної ради Олексій Бойко |  Робоча поїздка

Про реалізацію на теренах області проєкту «Впровадження моделі Барнахус для захисту дітей-постраждалих від насильства» в рамках робочого візиту до столиці країни говорив сьогодні голова обласної ради Олексій Бойко, під час робочої зустрічі, із Наірою Аветесян (керівницею Програми захисту дітей, Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ), Галиною Скіпальскою (виконавчою директоркою Міжнародного благодійного фонду (МБФ) "Українська фундація громадського здоров'я"), Барановим Олександром (в.о. директора Координаційного центра з надання правової допомоги). 

«Барнахус» (у перекладі «будинок дітей») – це міждисциплінарний і міжустановчий спеціалізований центр по роботі з дітьми, які постраждали від насильства або стали свідками подібних злочинів.

Варто зазначити, що дана модель була створена для того, щоб запобігти  травматизації дітей внаслідок повторних співбесід, які проводять правоохоронні та соціальні служби.
  • Автор:Пресслужба обласної ради

Tеми