Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новини

18.06.2021 11:41

Чоловіча команда «Че-Баскет» стала срібними призерами в чемпіонаті України з баскетболу серед чоловічих команд дивізіону «В» (перша ліга)  |  Вітаємо!

Чоловіча команда «Че-Баскет» стала срібними призерами в чемпіонаті України з баскетболу серед чоловічих команд дивізіону «В» (перша ліга).

Від імені депутатського корпусу заступник голови облради Михайло Павлюк привітав кращих гравців та тренерів команди за вагомий особистий внесок в розвиток баскетболу в Чернівецькій області:

🏀Вадима Івануцу;
🏀Микиту Цуркана;
🏀Нікіту Когута;
 - Олександра Тюріна (президента Чернівецької обласної федерації баскетболу);
 - Геннадія Водовоза (тренера команди «Че-Баскет»).

Ми пишаємося кожним гравцем чернівецької команди, який продемонстрував усій країні такий високий результат. Бажаємо нових перемог та спортивних досягнень!

Довідково: одними з напрямів діяльності Чернівецької обласної федерації баскетболу є формування у шкільної та студентської молоді здорового способу життя, залучення до регулярних занять фізичною культурою і спортом, подальший розвиток та популяризація баскетболу на теренах Чернівецької області та підготовка збірних команд області до участі в офіційних національних та міжнародних змаганнях.

Фотосесія

  • Автор:Пресслужба обласної ради

Tеми