Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новини

17.06.2021 16:55

На черговому засіданні постійної комісії Чернівецької обласної ради з питань місцевого самоврядування, регламенту, депутатської діяльності, етики, нагороджень, правових питань, міжетнічних відносин та антикорупційної діяльності |  Постійні комісії

На засіданні постійної комісії Чернівецької обласної ради з питань місцевого самоврядування, регламенту, депутатської діяльності, етики, нагороджень, правових питань, міжетнічних відносин та антикорупційної діяльності, головою якої є Світлана Фочук, предметно опрацювали та рекомендували до розгляду на сесії питання порядку денного, а саме:

1. Про звернення депутатів Чернівецької обласної ради VIIІ скликання до Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України щодо належного пенсійного забезпечення, збереження соціальних пільг та гарантій пенсіонерам та ветеранам силових відомств України.
2. Про звернення депутатів Чернівецької обласної ради VIII скликання до Кабінету Міністрів України щодо необхідності скасування Постанови Кабінету Міністрів України №277 від 29.03.2021 року.
3. Про звернення депутатів Чернівецької обласної ради VIII скликання до Кабінету Міністрів України щодо неефективності функціонування пересувних мобільних відділень АТ «Укрпошта» на території Чернівецької області.
4. Про клопотання щодо нагородження Грамотою Верховної Ради України Миколи Огродюка.

Фотосесія

  • Автор:Пресслужба обласної ради

Tеми