Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новини

15.06.2021 17:12

Форум жінок Буковини «Єднання жінок заради руху вперед!» |  Різне

Форум жінок Буковини «Єднання жінок заради руху вперед!» відбувся сьогодні у Мармуровій залі центрального корпусу ЧНУ ім. Ю.Федьковича. Метою заходу було привернення уваги влади та громадськості до актуальних проблем реалізації гендерної політики в Чернівецькій області.

На захід були запрошені очільники крайової влади, депутатки місцевих рад різних рівнів, представниці громадських організацій. Говорили про регіональні ініціативи, спрямовані на попередження та протидію гендерозумовленому насильству, про необхідності більшого залучення жінок до процесу ухвалення політичних рішень і про представленість жінок в органах місцевого самоврядування у відсотковому співвідношенні.

До складу Чернівецької обласної ради із 64 депутатів входять 17 жінок. Усі вони утворили міжфракційне депутатське об‘єднання з гендерних питань «Рівні можливості». Представниці депутатського об’єднання були присутні на сьогоднішньому Форумі: Лілія Бортич, Любов Годнюк, Марія Тимінська, Оксана Пантелецмонова, Юлія Грицку- Андрієш, Світлана Фочук

Учасники Форуму обговорювали питання гендерної рівності, жіночої солідарності та можливості успішної реалізації жінок у різних сферах.

#ГолосЖінок

Фотосесія

  • Автор:Пресслужба обласної ради

Tеми