Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новини

15.06.2021 12:54

Сьогодні Буковина разом із усією Україною відзначає вісімдесяту річницю від дня народження українського актора, сценариста і режисера Івана Миколайчука |  Вітаємо!

Сьогодні Буковина разом із усією Україною відзначає вісімдесяту річницю від дня народження українського актора, сценариста і режисера Івана Миколайчука. 

Урочисті святкування розпочались з самого ранку. Заступник голови обласної ради Михайло Павлюк спільно з товариством, депутатами обласної, районної та міської ради вшанували пам‘ять великого Генія та поклали квіти до його монументу у Чернівцях.

Далі святкове дійство продовжили у рідному селі Івана Миколайчука - Чорториї, де в меморіальному музеї-садибі на подвір'ї молодшого брата Юрка Миколайчука гостей зустрічали музиканти. Серед присутніх також був племінник великого українського митця - Михайло Грицюк.

Михайло Павлюк привітав усіх присутніх зі святом та наголосив на тому, що Іван Миколайчук залишив нащадкам творчий спадок, який завжди буде взірцем українського національного духу, виняткової краси, національної культури та кінематографії.

Продовжили святкування у Брусницькій територіальній громаді, де актори Чернівецького музично-драматичного театру імені Ольги Кобилянської представили перформативну виставу «Білий птах Буковини». Глядачі поринули у життєвий шлях митця, довжиною у 46 років.

На завершення гостей частували за буковинським звичаєм так, як мріяв Іван Миколайчук.

Фотосесія

  • Автор:Пресслужба обласної ради

Tеми