Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новини

21.11.2019 15:31

Чернівецьку обласну раду відвідали майбутні журналісти |  Візити

Сьогодні до крайового парламенту завітали студенти кафедри журналістики філологічного факультету Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича. Очолила групу викладачка кафедри, заслужена журналістка України Тетяна Смолдирєва. Майбутні фахівці мас-медіа ознайомилися з історією та сьогоденням представницької влади Буковинського краю, здійснили оглядову екскурсію підрозділами виконавчого апарату обласної ради, відчули себе в ролі народних обранців у приміщенні сесійної зали.   

         Відвідини крайового парламенту завтрашніми акулами пера відбулися за особистої ініціативи та активного сприяння очільниці постійної комісії обласної ради з питань приватизації та управління об’єктами спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області, заслуженої журналістки України, генерального директор ТК «Місто» Любові Годнюк.

         З учасниками екскурсії зустрілась перший заступник голови обласної ради Інга Маковецька. Вона радо поспілкувалась з майбутніми «акулами пера», розповіла про свою попередню журналістську діяльність, докладно відповіла на численні запитання допитливих гостей. Посадовиця наголосила на важливості інформаційно-комунікативної складової у повсякденній життєдіяльності територіальних громад краю та органів представницької влади. Інга Маковецька побажала майбутнім журналістам міцного здоровя, щастя, молодечої наснаги в житті та опануванні обраної професії.  

Фотосесія

Tеми