Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новини

03.06.2019 10:05

Іван Мунтян привітав сторожинчан із храмовим святом |  Життя територіальних громад

Першої неділі літа керівник крайової представницької влади на запрошення Сторожинецької міської об’єднаної територіальної громади взяв участь та виступив на урочистостях з нагоди Дня міста Сторожинець. Він тепло привітав жителів та численних гостей найбільшої об’єднаної територіальної громади області, відзначив багаті та розмаїті господарські, національно-культурні та мистецькі традиції цього славного міста.

«Уродженці Сторожинця – представники різних поколінь, конфесій та національностей живуть нині у всіх куточках світу», - зауважив Іван Мунтян у своєму вітальному слові. Голова обласної ради привітав з нагоди храмового свята гостинних сторожинецьких ґаздів, які за правом пишаються своїм рідним містом, його багатогранною культурою, неповторним колоритом та унікальною атмосферою. «Багатьох з вас маю честь знати особисто, тож можу із впевненістю сказати, що затишок та краса Сторожинця створені працею ваших дбайливих рук», - наголосив очільник крайового парламенту.

За багаторічну плідну працю, значний особистий внесок у соціально-економічний  розвиток Сторожинецького району та Чернівецької області Іван Мунтян нагородив багаторічного керівника Сторожинецької міської громади Миколу Карлійчука Почесною відзнакою Чернівецької обласної ради «За заслуги перед Буковиною». Також Почесними грамотами та годинниками обласної ради було відзначено найдостойніших сторожинчан.

Фотосесія

Tеми