Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новини

24.11.2017 14:06

Буковинський КОРД отримав подарунок від аграріїв |  Різне

За спільної ініціативи Першого Національного аграрного кооперативу, Чернівецької обласної ради та Чернівецької обласної державної адміністрації сьогодні, 24 листопада, відбулась передача мікроавтобусу Hyundai H1 Starex бійцям спецпідрозділу «КОРД» Головного управління Національної поліції в Чернівецькій області. Ключі від автівки буковинським поліцейським передав Андрій Гордійчук – засновник Першого Національного аграрного кооперативу, голова ради директорів холдингу Human Transparency Innovation. Привітав бійців спецпідрозділу та керівництво ГУ НП в Чернівецькій області з отриманням транспортного засобу голова Чернівецької обласної ради Іван Мунтян.

Так, за словами Андрія Гордійчука, сьогоднішня передача мікроавтобусу є спільною ініціативою Першого Національного аграрного кооперативу та крайової влади, спрямованої на покращення матеріально-технічної забезпеченості буковинських правоохоронців, які захищали незалежність і територіальну цілісність України на Сході нашої держави, а нині стали на захист законних прав та інтересів жителів Чернівеччини.

Передбачається, що найближчим часом Чернівецька філія Першого Національного аграрного кооперативу розпочне співпрацю із власниками індивідуальних селянських господарств у сфері заготівлі молока з метою його подальшої переробки на базі потужностей у Сторожинецькому районі області.

Фотосесія

  • Автор:Прес-служба обласної ради
  • Джерело: Прес-служба обласної ради

Tеми