Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новини

23.11.2017 16:29

Іван Мунтян взяв участь у засіданні обласної Ради Церков |  Духовне життя

Сьогодні, 23 листопада, голова Чернівецької обласної ради Іван Мунтян взяв участь у черговому засіданні обласної Ради Церков та релігійних організацій, що відбулося за головування Старшого пресвітера об’єднання Української Церкви Християн Віри Євангельської Чернівецької області Петра Карпова.

«Двері обласної ради завжди відкриті для представників усіх релігійних конфесій нашого краю. Хочу запевнити, що керівництво та депутати обласної ради готові до конструктивного діалогу задля вирішення питань, які турбують представників релігійних організацій області, в ім’я підтримання міжконфесійного миру та злагоди на теренах Буковини», – відзначив голова крайового парламенту Буковини, вітаючи учасників засідання.

Відтак, члени Ради внесли зміни до її персонального складу, обговорили додаткові шляхи співпраці релігійних організацій краю з Департаментом освіти і науки Чернівецької обласної державної адміністрації, зокрема, утворили освітній комітет, а також обговорили окремі аспекти міжконфесійної взаємодії з метою запобігання виникнення конфліктних ситуацій.

Фотосесія

  • Автор:Прес-служба обласної ради
  • Джерело: Прес-служба обласної ради

Tеми