Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новини

20.11.2017 19:19

Іван Мунтян: Український народ виборов своє право долучитися до європейської сім’ї правових демократичних держав |  Євроінтеграція

На цьому наголосив голова Чернівецької обласної ради, звертаючись до організаторів та учасників засідання круглого столу на тему: «Асоціація Україна-ЄС: Що далі?», який відбувся сьогодні, 20 листопада. Участь у роботі круглого столу також взяли Заступник голови Комітету Верховної Ради України у закордонних справах, директор Інституту Євро-Атлантичного співробітництва Борис Тарасюк та голова Представництва Фонду Конрада Аденауера в Україні пані Габріеле Бауман.

«Чотири роки тому український народ виборов право долучитися до європейської сім’ї правових демократичних держав, а керівництво нашої держави отримало ще один шанс здійснити усі необхідні для цього реформи та перетворення всередині нашої країни. Саме тому ми не маємо право змарнувати цей шанс, адже іншого вже може й не бути. Прикладом успішної реалізації реформ, боротьби з корупцією, адаптації національного законодавства до європейських стандартів та власне інтеграції у спільний європейський простір для нас слугують наші найближчі сусіди – Румунія, Болгарія, Польща, Угорщина та Словаччина. Гадаю, повторити їх успіх не так вже й важко, головне – це політична воля та відвертий діалог з нашими європейськими партнерами. У свою чергу представницька влада Буковини завжди готова підтримати та брати активну участь у впровадженні будь-яких євроінтеграційних ініціатив, що наблизять Україну до її стратегічної мети – членства в ЄС», – відзначив Іван Мунтян у своєму вітальному слові.

У свою чергу Борис Тарасюк проаналізував стан реалізації Плану заходів з імплементації Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом, а також окреслив подальші перспективи європейської інтеграції України.

Фотосесія

  • Автор:Прес-служба обласної ради
  • Джерело: Прес-служба обласної ради

Tеми