Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новини

25.09.2017 09:03

Іван Мунтян: На Буковинській благословенній землі нелегка праця аграріїв завжди була і буде в пошані |  Сільське господарство

На цьому наголосив голова Чернівецької обласної ради Іван Мунтян, відкриваючи агропромисловий ярмарок «Буковинська осінь-2017», що відбувся на території кінно-спортивного клубу «Троя» у с.Реваківцях Кіцманського району 24 вересня.

«Буковина – сільськогосподарський край. Ось і сьогодні сотні наших краян зібралися у цьому мальовничому місці, аби ознайомитись з кращими досягненнями наших землеробів, придбати чогось смачного та повеселитися від душі. На нашій благословенній землі нелегка праця аграріїв завжди була і буде в пошані. Адже саме від вас, шановні друзі, залежить, чи буде в кожного з нас на столі хліб та до хліба. Дякую за жертовну працю і одні з кращих у державі здобутки. Бажаю усім вам та вашим родинам миру і добра, Божої ласки та шани людської ну й звісно ж гарного врожаю», – відзначив керівник представницької влади Буковини, звертаючись до організаторів, учасників та гостей торговиці.

Кращих виробників сільськогосподарської продукції регіону Іван Мунтян відзначив Почесними грамотами Чернівецької обласної ради. Відтак, оглянув презентаційні намети, розгорнуті учасниками цьогорічного ярмарку.

Фотосесія

  • Автор:Прес-служба обласної ради
  • Джерело: Прес-служба обласної ради

Tеми