Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новини

01.03.2017 11:15

Служба зайнятості допомагає школярам обрати майбутню професію |  Інформації

Майбутня професія – серйозний крок, готуватися до якого варто готуватися заздалегідь. Тому спеціалісти служби зайнятості систематично проводять профорієнтаційні заходи для школярів загальноосвітніх шкіл області, на яких розширюють уявлення дітей про затребувані ринком професії, допомагають визначити базові нахили, уміння та здібності.

«Сучасний світ вимагає вміння швидко орієнтуватися на ринку праці, а добробут залежить від спроможності якісно виконувати ту чи іншу роботу. Це потрібно виховувати змалечку, зі шкільної парти», – повідомив директор обласного центру зайнятості Роман Криган.

З початку року фахівці служби зайнятості для учнівської молоді провели майже 80 заходів, під час яких охоплено 2500 учнів шкіл. Профорієнтаційні уроки, акції «Випускник», професіографічні екскурсії, ярмарки професій та дні відкритих дверей – далеко не повний перелік пропонованих центрами зайнятості заходів для учнівської молоді.

«Під час таких заходів учням роз’яснюють важливість визначення професійного майбутнього, а також надають оперативну інформацію щодо стану ринку праці як на Буковині, так і в Україні, проводять екскурсії на підприємства. А для початкових класів профорієнтація проводиться в інтерактивній формі», – каже Роман Криган.

  • Автор:Вижницький РЦЗ

Tеми