Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новини

23.02.2017 11:44

Буковинські фіскали спілкувалися он-лайн з майбутніми декларантами |  Повідомлення податкової інспекції

Днями, з буковинцями під час інтернет-конференції спілкувалася заступник начальника Головного управління ДФС у Чернівецькій області – Наталія Чернівчан.

Враховуючи, що з 1 січня 2017 року розпочалася щорічна кампанія декларування доходів громадян, фахівці фіскальної служби Буковини розпочали активно надавати роз’яснення щодо порядку та термінів подання декларацій про майновий стан та доходи.

П. Наталія зауважує, територіальні підрозділи фіскальної служби області чекають, насамперед, тих громадян, котрі зобов'язані подати річну податкову декларацію про майновий стан та доходи та визначити податкові зобов'язання з податку на доходи фізичних осіб і військового збору. Перш за все, це ті громадяни, які торік отримували доходи, що не оподатковувалися при виплаті: від продажу рухомого та нерухомого майна, у вигляді спадщини, доходи від здавання в найм майна, інвестиційні та іноземні.

Пропонуємо вашій увазі запитання, що надійшли від платників податків під час конференції та на телефонну «гарячу» лінію за посиланням : http://cv.sfs.gov.ua/media-ark/news-ark/286276.html
  • Автор:Вижницька ОДПІ

Tеми