Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новини

21.02.2017 08:41

Проведено міні-ярмарок вакансій  |  Інформації

Фахівці Вижницького районного центру зайнятості тісно співпрацюють з роботодавцями щодо вирішення питання задоволення кадрової потреби. Одним з дієвих засобів вирішення мобільного та якісного укомплектування наданих роботодавцями вакансій є проведення міні-ярмарок вакансій. Такий захід відбувся в районному центрі зайнятості 16 лютого 2017 року, в якому взяли участь ПП «Ковалі», ТОВ «Укрпол інвест», ФОП Данилюк Р.В. та ФОП Лучик М.С. На міні-ярмарку були представлені 11 вакансій.

Захід відбувся за участю директора обласного центру зайнятості Кригана Р.В. та його заступника Кожолянко Л.М. Директор Вижницького районного центру зайнятості Никифоряк Ю.П. у вступному слові зазначив, що основна мета даного заходу надати інформацію шукачам роботи про наявність вільних робочих місць на території району, сприяти прямому контакту тих, хто пропонує роботу, і тих, хто її шукає. Криган Р.В. підкреслив, що така форма роботи служби зайнятості, як проведення міні-ярмарків вакансій є досить доцільною, оскільки допомагає громадянам віднайти потрібного роботодавця, а роботодавцям – здійснити підбір необхідних спеціалістів. Кожолянко Л.М. зауважила, що на даному заході шукачі роботи ознайомлюються з діяльністю підприємств, критеріями відбору, вимогами до кандидатів, та що дуже важливо, спілкуються з роботодавцями та можуть особисто надати їм своє резюме, що дасть змогу оперативно укомплектувати вакансії, а безробітним отримати підходящу роботу.

Заступник директора Вижницького РЦЗ Григоряк Т.Д. представила безробітним роботодавців та запропонувала всім присутнім особисто поспілкуватися з ними. Шукачі роботи отримали інформацію про умови працевлаштування, соціальні гарантії, перспективні вакансії, можливості кар’єрного росту, а також буклети та інформаційні матеріали про соціальні послуги державної служби зайнятості.

На міні-ярмарку для роботодавців були створені належні умови для зручного проведення співбесіди з претендентами на робочі місця.

За результатами проведеного заходу троє безробітних виявили бажання відвідати виробництво ТОВ «Укрпол інвест» та обговорили можливість подальшого стажування на робочому місці та працевлаштування. Дві особи зацікавилися пропозицією роботи у ФОП Данилюк Р.В. Усі бажаючі залишили свої резюме для подальшої співпраці.

Фотосесія

  • Автор:Вижницький РЦЗ

Tеми