Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новини

14.02.2017 14:35

У державній службі зайнятості запроваджено електронну чергу реєстрації безробітних |  Інформації

З січня 2017 року особи, які шукають роботу, та безробітні мають можливість скористатись унікальним сервісом електронних послуг. За допомогою Інтернету можна записатись на індивідуальний прийом до фахівця центру зайнятості без попереднього відвідування центру зайнятості. На порталі Державної служби зайнятості www.dcz.gov.ua у розділі «Електронні послуги» http://www.dcz.gov.ua/EReception/#/appointment громадянам України став доступним сервіс «Електронна черга реєстрації безробітних». Про це повідомив директор Чернівецького обласного центру зайнятості Роман Криган.

«Скориставшись цією послугою, громадяни можуть записатись на прийом до фахівця для  отримання консультації, перший прийом для осіб, які не перебувають на обліку в центрі зайнятості та мають бажання звернутись до центру зайнятості для пошуку роботи» - зазначив посадовець.

За словами директора обласного центру зайнятості, така новація дозволить економити час шукачів роботи. У разі, якщо особа зарезервувала для себе час, їй не потрібно отримувати талон на відвідування, а необхідно безпосередньо звернутись до фахівця центру зайнятості у зарезервований час. На табло у секторі самостійного пошуку роботи відобразиться запрошення з номером талону на робоче місце, про які особа буде повідомлена під час запису на прийом засобами електронної черги.

  • Автор:Вижницький РЦЗ

Tеми