Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новини

04.02.2017 15:06

6 лютого на Буковині оголошено Днем жалоби |  Офіційно

Відповідно до розпорядження в.о. голови обласної державної адміністрації Олега Стецевича №54-р від 03.02.2017, 6 лютого 2017 року оголошено у Чернівецькій області днем жалоби за військовослужбовцями Леонідом Дергачем, Анатолієм Заремським та Марісом Камінським, котрі загинули під час виконання бойового завдання біля міста Авдіївки Донецької області, захищаючи суверенітет і територіальну цілісність України.

На знак скорботи за загиблими на адміністративних приміщеннях органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, комунальних підприємств та закладів, державних підприємств, установ, організацій області буде приспущено Державний Прапор України.

Головам районних державних адміністрацій, об’єднаних територіальних громад, виконавчим комітетам Чернівецької та Новодністровської міських рад рекомендовано забезпечити обмеження розважально-концертних заходів на території населених пунктів області, заборонити звучання розважальної музики на ринках, у закладах торгівлі та ресторанного господарства, в громадському транспорті.
  • Автор:Прес-служба обласної ради
  • Джерело: Прес-служба обласної ради

Tеми