Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новини

17.11.2016 17:45

Реалізація безхазяйного майна |  Повідомлення податкової інспекції

У Вижницькій ОДПІ ГУ ДФС у Чернівецькій області повідомили, що упродовж червня - жовтня 2016 року фіскальним органом виявлено та поставлено на облік тютюнові вироби з ознакою безхазяйного майна які підлягають знищенню (утилізацію), на загальну суму 2043,07 тисяч гривень.

Безхазяйним вважається майно, що не має власника або власник якого невідомий. Найчастіше це контрабанда, у якій ніхто не зізнався. Серед таких речей є вилучені цигарки, спирт, алкоголь, одяг, промислові товари тощо. Зазначене майно надходить у власність держави, міських, сільських громад за рішенням місцевих органів влади.

На аукціонах вилучається незначна сума, бо найдорожчу частину цього майна - цигарки, спирт, алкоголь - зобов’язані знищити.

Згідно з п.п.23 п. 1ст.19-1 Податкового кодексу України органи Державної фіскальної служби України організовують роботу з виявлення, обліку, зберігання, оцінки та розпорядження безхазяйним майном та іншим майном, що переходить у власність держави, а також з обліку, попередньої оцінки, зберігання майна, вилученого та конфіскованого за порушення митного і податкового законодавства.

Після проведення експертних оцінок виявленого безхазяйного майна, його реалізовують у встановленому законодавством порядку через суб’єктів господарювання, які можуть здійснювати реалізацію безхазяйного майна та майна, що переходить у власність держави.

  • Автор:Вижницька ОДПІ

Tеми