Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новини

09.11.2016 17:17

Штрафні санкції та пеня сплачуються за відповідними кодами бюджетної класифікації |  Повідомлення податкової інспекції

Фахівці Головнеого управління ДФС у Чернівецькій області повідомляє, що відповідно до п.113.1 ПКУ суми штрафних (фінансових) санкцій та пені сплачуються за кодами бюджетної класифікації, за якими здійснюється зарахування відповідних податків та зборів.

Щодо штрафів і пені у сфері ЗЕД, то реквізити бюджетних рахунків, на які платник податків повинен сплатити суму штрафних (фінансових) санкцій та/або пені за порушення у сфері зовнішньоекономічної діяльності, указуються у відповідних податкових повідомленнях-рішеннях, надісланих платнику податку. Тобто ЗЕД-порушникам при сплаті штрафів слід орієнтуватися на коди бюджетної класифікації, наведені органом фіскальної служби в податкових повідомленнях-рішеннях.

Нагадаємо: податкове повідомлення-рішення складається за кожним окремим податком, збором разом зі штрафними санкціями, передбаченими ПКУ, а також за кожною штрафною санкцією та пенею за порушення норм іншого законодавства, контроль за дотриманням якого покладено на контролюючі органи, у т.ч. за порушення строків розрахунків у сфері зовнішньоекономічної діяльності (п. 3 р. ІІ Порядку надіслання контролюючими органами податкових повідомлень-рішень платникам податків, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 28.12.2015 р. № 1204).

  • Автор:Вижницька ОДПІ

Tеми