Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новини

08.09.2016 11:07

Електронний сервіс допоможе перевірити чи зареєстрований в органах ДФС касовий апарат |  Повідомлення податкової інспекції

Наголошують фахівці Головного управління ДФС у Чернівецькій області та інформують, що на офіційному порталі ДФСУ діє електронний сервіс, за допомогою якого громадяни та суб’єкти господарювання мають можливість отримати інформацію, чи зареєстрований конкретний реєстратор розрахункових операцій (РРО) в органах ДФС.  

Тобто, за отриманим фіскальним чеком можливо перевірити чи зареєстрований в органах ДФС касовий апарат, на якому продавцем товарів або послуг був роздрукований цей фіскальний чек.

Суб’єкт господарювання може отримати дані щодо фіскальних номерів РРО, найменування суб’єкта господарювання (прізвища, імені, по батькові), дату реєстрації, номер останньої книги обліку розрахункових операцій (КОРО), зареєстрованої на такий РРО та дати її реєстрації тощо.

Слід знати, користувач сервісу також може отримати інформацію щодо фіскальних номерів РРО та КОРО, реєстрацію яких скасовано за заявою суб’єкта господарювання або з ініціативи органів ДФС.

Кожен бажаючий може скористатися електронним сервісом на офіційному порталі ДФС (www.sfs.gov.ua) у розділі «Інформація з реєстрів» у рубриках: «Інформація про РРО» (https://cabinet.sfs.gov.ua/cabinet/faces/public/reestr.jspx?redirect=pub_doc) та «Інформація про книги ОРО» (https://cabinet.sfs.gov.ua/cabinet/faces/public/reestr.jspx)/.

  • Автор:Вижницька ОДПІ

Tеми