Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новини

23.08.2016 00:20

Окремим рядком повідомляємо |  Повідомлення Пенсійного фонду

               За січень – липень 2016 року до бюджету управління Пенсійного фонду України у Вижницькому районі надійшло 27744,4 тис.грн. власних доходів, що складає 101,3 % від планового завдання.

           Вживаються заходи для забезпечення надходжень до бюджету Фонду, які спрямовані на роботу з платниками щодо погашення заборгованості та інформування органів влади щодо мінімізації роботодавцями заробітної плати найманим працівникам.

           Заборгованість по сплаті коштів, які адмініструє Пенсійний фонд , станом на 01.08.2016 року складає 302,2 тис.грн., з них заборгованість зі сплати страхових внесків – 219,9 тис.грн., з відшкодування пільгових пенсій – 82,3 тис.грн.

          Найбільші боржники: ДП «Вашківецький спиртовий завод» (керівник Конушкін О.О.) – 213,2 тис.грн.  кооператив «Черемош» (керівник Стринадко І.М.) – 83,9 тис.грн.

           За січень – липень 2016 року призначено 332 пенсії,  проведено 367 перерахунків по стажу та заробітній платі та 1890 інших перерахунків.

           Проявів вчинення корупційних діянь спеціалістами управління не виявлено.

           Прийом громадян проводиться за принципом «єдиного вікна» з 9 до 18 години. Створено  умови для обслуговування громадян з обмеженими фізичними можливостями та інших маломобільних груп населення. Доступність приміщення управління забезпечено пандусом та кнопкою виклику.

          Розширено спектр надання дистанційних послуг Пенсійного фонду України.

          Постійно працює “пряма” телефонна лінія за телефоном 2-13-75 та надаються консультації в режимі Skype – зв’язку за адресою : vujnpfy. З початку року на “пряму” телефонну лінію надійшло 126 дзвінків, послугою Skype – звязку скористалося 59 осіб. Також надсилаються  SMS – повідомлення про розмір пенсії та отримання пенсійного посвідчення. З початку року надіслано 693 таких повідомлень. Практикуються відвідини осіб старших 80 років та з обмеженими фізичними можливостями на дому.

           Отримати персональні дані з системи персоніфікованого обліку  про заробітну плату, а також  з власної пенсійної справи можна, зареєструвавшись на веб-порталі електронних послуг Пенсійного фонду України. Консультації щодо реєстрації на веб-порталі  надаються за телефоном 2-13-75.

           Консультації з питань пенсійного забезпечення можна отримати, зареєструвавшись на сторінці головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області в мережі “facebook”.

  • Автор:Управління Пенсійного фонду України у Вижницькому районі

Tеми