Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новини

24.06.2016 12:31

Щодо пенсійного законодавства військовослужбовців |  Повідомлення Пенсійного фонду

Нагадуємо, що Законом від 15.07.2015 № 614-VIIІ, який набрав чинності з 01.01.2016, внесено зміни до статті 51 Закону України “Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб” (далі – Закон).

Звертаємо увагу на те, що ст. 51 Закону регулює питання строків проведення перерахунку пенсій, а не підстав перерахунку.

Отже, у разі прийняття Урядом рішення про зміну розміру хоча б одного з видів грошового забезпечення відповідних категорій військовослужбовців або введення нових щомісячних додаткових видів грошового забезпечення, якщо уповноважений орган своєчасно не надасть до органу Пенсійного фонду України довідку про розмір грошового забезпечення для перерахунку пенсії особи, або ж якщо після надання довідки перерахунок не буде проведено своєчасно органом Пенсійного фонду України, такий перерахунок буде проведено з доплатою пенсії за весь період з часу виникнення права на такий перерахунок.

До внесення змін до ст. 51, доплата пенсії у результаті перерахунку проводилась за 12 місяців до дати перерахунку.

Консультацію або роз’яснення можна отримати:

за телефоном управління пенсійного забезпечення військовослужбовців та деяких інших категорій громадян  51-83-70, 54-48-34;

по Скайпу управління пенсійного забезпечення військовослужбовців та деяких інших категорій громадян – voenpens.chernivtsy.

  • Автор:Управління Пенсійного фонду України у Вижницькому районі

Tеми