Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новини

22.06.2016 12:54

Буковинці вшанували пам’ять жертв війни в Україні |  Урочисті заходи

Сьогодні в Центральному парку культури і відпочинку ім.Т.Шевченка відбувся мітинг-реквієм, приурочений Дню скорботи та вшануванню пам’яті жертв війни в Україні. На знак шани та поваги про їхній подвиг біля пам’ятника генералу Ф.Боброву зібралися перший заступник голови обласної ради Інга Маковецька, заступник голови – керівник апарату обласної державної адміністрації Олег Стецевич, заступник Чернівецького міського голови Олександр Паскар, представники органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, члени громадських організацій, керівники державних установ, ветерани, небайдужі чернівчани.

«Щороку цього дня ми вклоняємося пам’яті тих, хто боронив рідну землю в роки Другої світової війни, згадуємо тих, хто загинув під час війни в Афганістані, а також схиляємо голови у скорботі за співвітчизниками, які віддали своє життя в наші дні на Сході України», – звернулася до учасників мітингу перший заступник голови обласної ради Інга Маковецька.  

Присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять полеглих у війні та поклали квіти та вінки до пам’ятника генералу Ф.Боброву.

 

Фотосесія

  • Автор:Прес-служба обласної ради

Tеми