Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новини

25.05.2016 22:02

Вижницька ОДПІ: понад 80 тисяч звітних документів подано засобами е-mail та через електронний кабінет on-line |  Повідомлення податкової інспекції

З початку 2016 року платниками податків Вижницького, Путильського та Сторожинецького районів надіслано 80091 звітний документ засобами е-mail та через електронний кабінет on-line з використанням електронних цифрових підписів. Про це повідомив начальник Вижницької ОДПІ Андрій Угрин.

Як зазначив керівник інспекції, кожен платник податків через персональне автоматизоване робоче місце, дистанційно, в режимі реального часу, за допомогою сучасних інформаційно-комунікаційних технологій може дізнатись свої облікові дані, подати податкову звітність, отримати доступ до інформації про стан розрахунків з бюджетом, вести книгу обліку доходів і витрат тощо. Єдиною вимогою для використання «Електронного кабінету» є наявність у платника електронного цифрового підпису (ключа), який можна безкоштовно отримати в пунктах Акредитованого центру сертифікації ключів інформаційно-довідкового департаменту ДФС.

  • Автор:Вижницька ОДПІ

Tеми