Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новини

12.05.2016 22:50

Вижницька ОДПІ інформує: місцеві бюджети поповнились на 61748,1 тис.грн.  |  Повідомлення податкової інспекції

До місцевих бюджетів Вижницького, Сторожинецького та Путильського районів з початку 2016 року надійшло 61748,1тис. гривень від платників податків.

Суттєвого зростання досягнуто з податку на доходи фізичних осіб та єдиного податку. Так, тільки надходження з податку на доходи фізичних осіб склали 31830,0тис. грн., єдиного податку – 8821,3 тис. грн.

«Позитивна динаміка у надходженнях до місцевих бюджетів, насамперед, повязана з підвищенням якості податкового сервісу для платників податків та покращенням податкового супроводу діяльності суб’єктів господарювання»,-зазначив заступник начальника Вижницької ОДПІ Дмитро Холіван.

Щодо єдиного соціального внеску, то в порівнянні з минулорічними показниками відбулося зниження надходжень. Але таке зниження було цілком прогнозованим, адже для детінізації зарплат наприкінці минулого року були внесені зміни до Податкового кодексу, які, за прогнозами фахівців, мають знизити рівень корупції та дадуть можливість збільшити заробітну плату працівникам. Як зазначив Дмитро Холіван, зміни в нарахуванні та сплаті ЄСВ стануть стимулом для працедавців підвищувати рівень оплати праці та легалізовувати доходи найманих працівників, – і це призведе до поступового збільшення надходжень.

  • Автор:Вижницька ОДПІ

Tеми