Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новини

12.05.2016 22:47

У Вижницькій ОДПІ відбулася зустріч з представниками бізнесу |  Повідомлення податкової інспекції

Нещодавно відбулась зустріч фахівців Вижницької ОДПІ з підприємцями району. Питання, що піднімались під час заходу, стосувалися змін до Податкового кодексу України, внесених Законом України від 24 грудня 2015 року № 909-VIII “Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2016 році”. Крім того, не залишились поза увагою питання легалізації виплати заробітної плати, робота електронних сервісів, правильність заповнення платіжних документів для переказу коштів.

Заступник начальника Вижницької ОДПІ Дмитро Холіван зазначив, що робота податківців сьогодні спрямована на розвиток партнерських стосунків з громадянами та бізнесом, зниження фіскального навантаження, якісне обслуговування платників податків, удосконалення та розширення електронних сервісів.

«Такі заходи допомагають дізнатись про проблеми, що виникають у суб’єктів господарювання, знайти їх спільне вирішення, отримати слушні пропозиції з удосконалення законодавства. Таким чином досягається дієвий зворотній зв’язок», - відмітив посадовець.

  • Автор:Вижницька ОДПІ

Tеми