Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новини

25.03.2016 10:39

Інга Маковецька взяла участь у парламентських слуханнях |  Фізкультура і спорт

Перший заступник голови обласної ради Інга Маковецька взяла участь у парламентських слуханнях на тему «Шляхи розвитку фізичної культури і спорту в Україні в умовах децентралізації влади».

На слуханнях обговорювались основні тенденції розвитку спорту в Україні, необхідність підвищення уваги до цієї галузі, надання підтримки спорту вищих досягнень. Присутні висловили свої бачення та міркування щодо стану справ у галузі і пропозиції щодо їх вирішення. Йшлось про проблеми у сфері фізичної культури, необхідність забезпечити належне функціонування установ дитячо-юнацького спорту, адже лише за минулий рік кількість учнів спортивних шкіл помітно скоротилася, закрились десятки спортивних комплексів та басейнів. Не менш важливим сьогодні є питання забезпечення належного викладання фізичного виховання у навчальних закладах. Йшлось про порядок допуску учнів до фізичних навантажень, недопущення скорочення кількості уроків фізкультури та популяризацію фізкультпауз та фізкультхвилинок у навчальних закладах.   

Наголошувалось на необхідності формування загальної спільної концепції діяльності у цьому напрямку для профільних міністерства та парламентського комітету, місцевих органів влади задля вирішення існуючих проблем. За результатами парламентських слухань було прийнято рекомендації, в яких узагальнено висловлені пропозиції та міркування. У слуханнях також взяв участь голова постійної комісії Чернівецької облради з питань освіти, науки, культури, спорту та молодіжної політики Іван Гешко.

 

 

 

 

  • Автор:Прес-служба облради

Tеми