Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новини

24.06.2015 10:55

Заява депутатської фракції політичної партії «Народний Фронт» в Чернівецькій обласній раді |  Діяльність фракцій обласної ради

На 3-му пленарному засіданні 31-ї сесії Чернівецької обласної ради 18.06.2015 року розглядалось питання «Про проект перспективного плану формування територій громад Чернівецької області».  З початку обговорення і до прийняття рішення з цього питання всі присутні на сесії депутати фракції політичної партії «Народний фронт» голосували «ЗА» прийняття позитивного рішення з цього питання.

Ми, усвідомлюємо, що саме в ці дні і в Україні, і в Чернівецькій обласній раді, зокрема, вирішується: чи відбудеться реформа місцевого самоврядування, чи знову ми відкотимось назад? Децентралізація і реформування місцевого самоврядування – це реальний шлях до підвищення якості життя буковинців і українців кожного села, селища, міста. Держава не повинна вирішувати наші локальні проблеми на місцях. Весь світовий досвід доказує, що ці проблеми ефективно вирішуються тільки на місцевому рівні. Нині діюча модель управління і місцевого самоврядування давно вичерпала свої можливості.

Ми закликаємо депутатів, голів рад всіх рівнів не перетворювати прийняття перспективного плану формування територіальних громад у елемент політичної боротьби між партіями на теренах Буковини, а взяти участь у обговоренні і прийнятті такого перспективного плану на наступній сесії Чернівецької обласної ради. Без впровадження повноцінного місцевого самоврядування нам не збудувати європейської України.

Голова фракції Юлик С.Д.

Tеми