Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новини

22.09.2014 12:25

На Сторожинеччині відбулись районні спортивні ігри |  Фізкультура і спорт

У Сторожинці на міському стадіоні «Дружба» відбувся фінал сільських спортивних ігор, організованих районним спортивним товариством «Колос». В іграх взяли участь 18 команд сіл району. У фінальній частині вони змагались з бігу на 100, 400, 800, метрів, у богатирських іграх, волейболі, перетягуванні линви.

У змаганнях з легкої атлетики перемогла команда Зруб – Комарівського, серед богатирів першість виборов Василь Губка з села Тисовець, а найкраще тягнули линву спортсмени з Банилова-Підгірного. У волейболі кубок завоювала чоловіча команда з села Їжівці, а серед жінок перше місце у спортсменок з Банилова – Підгірного. Загальну перемогу в іграх здобули спортсмени села Банилів-Підгірний, на другому місці – Нижніх Петрівців і на третьому з села Давидівка. Про це повідомили на інформаційній сторінці  Сторожинецької районної ради на сайті "Громади".

Учасників фіналу привітали і вручали Почесні грамоти голова районної ради Катерина Гуцуляк, заступник голови райдержадміністрації з гуманітарних питань Юрій Фурніка, міський голова Микола Карлійчук, голова районного спортивного товариства «Колос» О.Драганчук.

 

 

  • Автор:Прес-служба облради

Tеми