Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новини

21.08.2014 14:15

На загальних зборах сільських та селищних голів Чернівецької області |  Новини Асоціацій

Сільські та селищні голови Чернівецької області  зібралися сьогодні в обласному центрі естетичного виховання «Юність Буковини» на загальні збори, організовані Всеукраїнською асоціацією сільських та селищних рад. Учасники зібрання порушили актуальні питання територіальних громад в контексті внесення змін до Конституції України та проведення реформ з децентралізації влади, а також обговорили поданий Кабінетом Міністрів України законопроект про внесення змін до Бюджетного кодексу України.

У роботі загальних зборів взяв участь та виступив перший заступник голови обласної ради Ярослав Курко. Він зупинився на важливості консолідуючої складової  у діяльності громад, керівників місцевих рад задля спільної мети та запевнив у підтримці їх намірів з боку Чернівецької обласної ради.

Своїми думками щодо проблем і перспектив впровадження реформ поділилися Годинівський сільський голова Віорел Ботлунг, Валякузьминський сільський голова Наталя Гроник, Комарівський сільський голова Світлана Бажура, Луковецький сільський голова Дмитро Столяр, Лужанський селищний голова Наталя Катрюк, Рідківський сільський голова Василь Корнецький, Клішковецький сільський голова Василь Ченківський.

Про основні напрямки децентралізації влади та роль Асоціації у лобіюванні інтересів територіальних громад сіл та селищ України йшлося у виступах голови Всеукраїнської асоціації сільських та селищних рад Миколи Фурсенка та заступника голови – керівника виконавчої дирекції Всеукраїнської асоціації сільських та селищних рад Вадима Івченка.

Учасники зборів обрали також ініціативну групу для  узагальнення пропозицій щодо учасників з’їзду Всеукраїнської асоціації сільських та селищних голів, яку очолила Комарівський сільський голова Світлана Бажура.

 

Фотосесія

  • Автор:Прес-служба облради

Tеми