Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новини

19.05.2014 14:15

Валентин Маніліч взяв участь в обговоренні стану справ у дорожній галузі |  Фінанси

Заступник голови обласної ради Валентин Маніліч взяв участь у засіданні комісії з визначення об’єктів дорожнього господарства комунальної власності, на яких роботи виконуватимуться за рахунок коштів обласного дорожнього фонду, передбачених в обласному бюджеті на 2014 рік.

Учасники засідання обговорили проект Титульного списку на будівництво, ремонт і утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення та ремонт і утримання вулиць у населених пунктах, що належать до комунальної власності на 2014 рік, фінансування яких здійснюватиметься за рахунок коштів обласного дорожнього фонду.  

Валентин Маніліч висловив низку критичних зауважень щодо розподілу коштів обласного дорожнього фонду. Він зокрема, наголосив на необхідності пропорційного розподілу коштів між районами області з урахуванням потреб кожного з них. Заступник голови обласної ради зауважив, що розподіл повинен здійснюватись відкрито та прозоро, а також запропонував на наступному засіданні комісії представити аналітичну довідку про стан фінансування та хід виконання запланованих робіт на об’єктах дорожнього господарства області. Валентин Маніліч відзначив необхідність здійснення постійного контролю за ситуацією в дорожньому господарстві області та корегування переліку об’єктів і обсягів їх фінансування відповідно до фактичних потреб.

  • Автор:Прес-служба облради

Tеми