Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новини

19.06.2013 15:57

Концепція реформування місцевого самоврядування отримала підтримку в регіонах |  Новини Асоціацій

8 квітня 2013 р. на засіданні Кабінету Міністрів було схвалено проект Указу Президента України «Про Концепцію реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні». Однак 12 квітня 2013 р. Прем’єр-міністр України на виконання рішення Ради регіонів від 2 квітня 2013 р. доручив Мінрегіону разом з Державним фондом сприяння місцевому самоврядуванню в Україні, Координаційною радою з питань розвитку громадянського суспільства при Президентові України, регіональними радами з питань взаємодії місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування організувати додаткове обговорення проекту Концепції серед територіальних громад та забезпечено аналіз і узагальнення його результатів.

За інформацією Мінрегіону, міністерством було забезпечено координацію виконання зазначеного доручення: загалом було проведено 26 засідань регіональних рад та понад 700 інших заходів з обговорення Концепції. Аналіз і узагальнення висловлених під час обговорення пропозицій до проекту засвідчили про його підтримку. Надалі зазначені пропозиції можуть бути використані під час розроблення проекту Плану заходів з реалізації Концепції реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні.

З врахуванням позитивних результатів обговорення Концепції, її послідовної підтримки з боку всеукраїнських асоціацій органів місцевого самоврядування, Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Темник Г.П.  звернувся до Кабінету Міністрів з пропозицією подати проект Указу «Про Концепцію реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні» на розгляд Президента України.

  • Автор:Українська Асоціація обласних та районних рад

Tеми