Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новини

22.04.2013 15:01

Голова обласної ради Михайло Гайничеру взяв участь у засіданні Чернівецької обласної тристоронньої соціально-економічної ради |  Економіка та бізнес

Голова обласної ради Михайло Гайничеру взяв участь у засіданні Чернівецької обласної тристоронньої соціально-економічної ради, яке відбулось під головуванням керівника виконавчої влади області Михайла Папієва, та підписанні Територіальної угоди на 2013-2015 роки.

Учасники засідання розглянули хід виконання зобов’язань Регіональної угоди між Чернівецькою обласною державною адміністрацією, Чернівецькою обласною радою, Федерацією роботодавців Чернівецької області та Чернівецькою обласною радою профспілок на 2011-2012 роки за підсумками роботи у 2012 році. В обговоренні взяли участь голова ради Федерації роботодавців Чернівецької області Микола Бузинський, голова Чернівецької обласної ради профспілок Володимир Шкварковський, заступник директора Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Юрій Півень.

Виступаючи перед присутніми, голова обласної ради Михайло Гайничеру відзначив важливість завдань, виконанню яких сприяла Регіональна угода у 2011-2012 роках, та окреслив коло проблемних питань, які потребують вирішення задля забезпечення сталого соціально-економічного розвитку краю. Він зауважив на необхідності розширення податкової бази та формування зацікавленості місцевих рад в організації роботи підприємств на місцях які сприятимуть збільшенню надходжень до місцевих бюджетів. Михайло Гайничеру наголосив на потребі збереження робочих місць, недопущення їх скорочення та вивільнення працівників, що є важливим фактором соціальної стабільності в краї, а також наголосив, що зазначені питання неодноразово обговорювались на сесії обласної ради, засіданнях сесій місцевих рад та перебувають під постійною увагою депутатів рад різних рівнів.

На завершення засідання голова обласної ради Михайло Гайничеру, голова обласної державної адміністрації Михайло Папієв, голова ради Федерації роботодавців Чернівецької області Микола Бузинський, голова Чернівецької обласної ради профспілок Володимир Шкварковський підписали Територіальну угоду на 2013-2015 роки, яка містить близько п’ятисот зобов’язань щодо забезпечення соціально-економічного розвитку області та створення соціальних гарантій працюючим.

(Текст Угоди розміщений у розділі "Документи ради", пункті "Угоди")

Фотосесія

  • Автор:Прес-служба облради
  • Джерело: Прес-служба облради

Tеми