Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новини

05.04.2013 10:28

Обговорювались перспективи розвитку сільського господарства в Кельменецькому районі до 2015 року  |  Сільське господарство

У Кельменецькому районі відбулась нарада з керівниками великотоварних сільськогосподарських підприємств щодо перспектив розвитку сільського господарства в районі, яку провів голова районної державної адміністрації Микола Довгань за участі голови районної ради Дмитра Власова.  

Як повідомили у Кельменецькій районній раді, під час зустрічі керівники сільськогосподарських формувань ТзОВ «Кельменці-Агро», ТзОВ «Дністрові-Роси», СГК «Бабинський», ТзОВ «Бабинське», ФГ «Украгро», «Вікторія-2» поінформували про діяльність очолюваних ними господарств у 2012 році. Обговорювались перспективи соціально-економічного розвитку Кельменеччини до 2015 року. Микола Довгань наголосив на необхідності створення нових робочих місць в тих населених пунктах, де керівники агроформувань орендують та обробляють землі. Йшлось також про потребу розвитку переробної галузі. «Агрофоруванням на території району потрібно залучати інвестиції для розвитку краю, а для цього необхідно створювати підприємства з переробки сільськогосподарської продукції, а не тільки збирати сировину», - зауважив голова райдержадміністрації.

 

  • Автор:Прес-служба облради
  • Джерело: Прес-служба облради

Tеми