Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новини

24.01.2013 14:24

Новорічно - Різдвяні свята у столиці Буковини в подіях та фактах |  Різне

Цьогоріч зимові свята у Чернівцях відбулися на високому рівні із залученням новаторських ідей. Особливо вирізнялися казкове Різдвяне містечко та наймасштабніший за останні роки етнографічний фестиваль «Маланка-фест 2013».

Як повідомив сектор інформації та зв’язків з громадськістю Чернівецької міської ради, Різдвяне містечко було відкрито за ініціативи секретаря Чернівецької міської ради Віталія Михайлішина та завдяки всебічній підтримці благодійного фонду FIRTASH Foundation. Окрасою Різдвяного містечка стала одна з найвищих в Україні 25-метрова ялинка та Палац Діда Мороза, який відвідало близько 40 тисяч дітей та дорослих. За цей час роздано 30 000 медівників і 20 000 новорічних листівок із наліпками та автографами Діда Мороза.

У період Новорічно-Різдвяних свят на Соборній площі можна було покататися на поні, на ковзанах на 40-метровій ковзанці та розважитись на спеціальному ігровому майданчику. Уперше всі розваги надавалися дітям безкоштовно. Охочі могли поласувати незвичними солодощами та придбати сувенірну продукцію.

«Маланка-фест 2013» став одним із наймасовіших етнофестивалів у Європі. Кількість учасників та гостей свята тільки за один рік зросла вдвічі. Значно збільшився і призовий фонд – він склав понад 200 тисяч гривень. У фестивалі взяло участь 33 колективи (понад тисяча маланкарів). За дійством спостерігала багатотисячна публіка. На «Маланку-фест 2013» прибуло чимало іноземних глядачів – німців, австрійців, поляків, італійців, словаків, румунів, молдован, білорусів та росіян.

Tеми