Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новини

08.01.2013 11:26

Михайло Папієв сподівається, що народні депутати-буковинці ефективно працюватимуть у Верховній Раді задля громади краю |  Різне

«Маю сподівання, що депутати-буковинці, обрані до Верховної Ради України, будуть сумлінно та ефективно працювати протягом усіх п’яти років задля громади краю і добробуту своїх земляків», -  сказав сьогодні, 8 січня, голова обласної державної адміністрації Михайло Папієв на щопонеділковій апаратній нараді.

Як інформує прес-служба обласної державної адміністрації, керівник крайової виконавчої влади додав, що у парламенті VII скликання працюватиме 15 депутатів родом з Буковини, обраних по багатомандатному виборчому округу та у чотирьох одномандатних мажоритарних округах Чернівецької області. «Сподіваюсь, що новообрані слуги народу, незалежно від політичних кольорів та вподобань, сумлінно виконуватимуть свої обов’язки перед буковинською громадою, - наголосив Михайло Папієв. – Якщо мова йде про економічний, соціальний та культурний розвиток регіону і України, коли мова йде про добробут земляків, співвітчизників – політика має залишатись осторонь».

Принагідно керівник крайової виконавчої влади порадив новообраним народним депутатам не забувати про обіцянки, котрі вони давали буковинцям під час виборчої кампанії. «Сподіваюсь, що парламентарі-буковинці виконають обіцянки, які вони давали виборцям, а громаду  краю, інститути громадянського суспільства  закликаю пильно стежити за роботою народних депутатів від Буковини та контролювати хід виконання ними своїх обіцянок. Моніторити результативність діяльності народних депутатів-буковинців міг би і крайовий парламент», - підсумував Михайло Папієв.

  • Автор:Прес-служба обласної ради

Tеми