Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новини

10.11.2008 15:24

33 хвилини |  Різне

На Вижниччині  стартувала акція "Тридцять три хвилини".  Вона покликана вшанувати  жертви голодомору 1932-1933 років.

Упродовж 33–ох хвилин  звучали імена жертв голодомору та свідчення очевидців тих страшних часів. Під час акції юнаки тримали в руках державні приспущені прапори з чорними стрічками. Пам’ять про всіх загиблих учасники акції вшанували хвилиною мовчання.


Такі акції проводитимуться щонеділі об 11 годині на площі м.Вижниця, а завершаться -  велелюдними жалобними мітингами в районному центрі, м.Вашківці та селищі Берегомет.


Нещодавно на засіданні Організаційного комітету з підготовки і відзначення 75-ти річчя Голодомору в Україні, під головуванням заступника голови районної державної адміністрації Д. Никифоряка, вирішено провести ці заходи 22 листопада о 16 годині і  разом з усією Україною запалити свічі пам’яті.


У  Вижниця на площі міста передбачається проведення поминальної панахиди та мітингу – реквієму.

У с. Сл.Банилів біля пам’ятного Хреста, що поставлений в пам’ять померлих від голоду у 1946-1947 роках  також відбудуться поминальні заходи та запалені свічки.


У селищі Берегмет - плановано акцію вшанування жертв голодомору 1932-33 років біля пам’ятника борцям за волю і незалежність України.

Tеми