Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новини

21.03.2011 11:56

З нагоди ювілеїв визначних буковинців |  Привітання

Заступник голови обласної ради Валентин Маніліч підписав розпорядження про нагородження Валерія Івановича ЦИБУХА, Надзвичайного і Повноважного Посла України, Голову Ради громадської організації земляцтва буковинців в м. Києві «Буковина», Заслуженого працівника культури України за видатні заслуги у царині державотворення, дипломатичної служби та розбудови демократичного українського суспільства, піднесення міжнародного авторитету, багаторічну плідну працю в органах законодавчої та виконавчої державної влади, значний особистий внесок у життя буковинської громади та з нагоди 60-річчя від дня народження.

Почесною грамотою Чернівецької обласної ради відзначено також Василя Івановича Фольварочного, заступника Голови Правління Всеукраїнського товариства «Просвіта» ім. Т.Шевченка, Заслуженого діяча мистецтв України, лауреата літературно-мистецької премії імені Сидора Воробкевича за визначні заслуги у розвитку національної культури та літератури, звитяжну просвітницьку діяльність, багаторічну плідну працю в органах державної влади та місцевого самоврядування, видатний внесок у духовне життя українського народу, особисті заслуги перед буковинською громадою та з нагоди 70-річчя від дня народження. Почесні відзнаки нагородженим вручив керуючий справами обласної ради Аркадій МОІСЕЙ.

Урочисто привітав іменитих земляків з ювілеєм і вручив їм Почесні грамоти обласної державної адміністрації перший заступник голови ОДА, член колегії Чернівецької обласної ради Георгій ГАЛИЦЬ.

Від імені територіальної громади обласного центру привітав ювілярів та вручив їм відзнаки Чернівецької міської ради міський голова Микола ФЕДОРУК.

Фотосесія

Tеми