Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новини

07.09.2010 18:22

Про зміни до обласного бюджету |  Фінанси

Рішення про внесення змін до обласного бюджету на 2010 рік прийняла 39-та сесія обласної ради. Зазначеним рішенням збільшено доходну частину обласного бюджету по загальному фонду на 3821,7 тисяч гривень, в тому числі за рахунок додаткової субвенції державного бюджету місцевим бюджетам, субвенцій, отриманих від районних бюджетів, а також субвенцій з інших регіонів України на ліквідацію наслідків стихії. Збільшено також видаткову частину обласного бюджету.

Зокрема, 498,7 тис. гривень передбачено спрямувати на виплату державної соціальної допомоги дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування, грошове забезпечення для батьків-вихователів та прийомних батьків за надання соціальних послуг у дитячих будинках сімейного типу і прийомних сім’ях за принципом «гроші ходять за дитиною».

270 тисяч гривень з обласного бюджету буде витрачено на оплату санаторно-курортних путівок для дітей, які мешкають на територіях, що постраждали від стихійного лиха. Ще 300 тисяч гривень спрямовано на утримання обласних інтернатних установ системи соціального захисту населення.

Tеми