Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новини

28.07.2010 18:46

Про стан формування насіннєвого та продовольчого фондів зерна в області  |  Сільське господарство

Про стан формування насіннєвого та продовольчого фондів зерна в області йшлося на розширеному засіданні постійної комісії Чернівецької обласної ради з питань агропромислового комплексу (голова – Павло МЕЛЬНИК). В роботі комісії взяли участь та виступили начальник Головного управління земельних ресурсів у Чернівецькій області, депутат обласної ради Віталій УСИК, начальник інспекції якості та формування ресурсів сільськогосподарської продукції облдерж­адміністрації Зіновій НОВІЦЬКИЙ, начальник обласної державної насіннєвої інспекції Степан КРАВЕЦЬКИЙ, начальник державної інспекції захисту рослин Чернівецької області Володимир ГУНЧАК, інші посадові особи, керівники низки агропромислових підприємств, науковці. Депутати та запрошені наголошували на непросту ситуації, що склалася на регіональному ринку зерна, вказували на недостатній рівень забезпеченості агропідприємств області високоякісним насіннєвим матеріалом.

Учасники обговорення наполягали на необхідності вжиття невідкладних заходів щодо покращання фінансового, матеріально-технічного та кадрового забезпечення наявних в області науково-дослідницьких закладів аграрного профілю. Рішенням постійної комісії обласної ради Головному управлінню агропромислового розвитку обласної державної адміністрації рекомендовано спільно з іншими управліннями та відомствами визначити потребу бюджетних установ області у хлібопродуктах на наступний маркетинговий рік. Цю рекомендацію дано з метою своєчасного формування заставного фонду зерна та забезпечення оплати його зберігання.

         Депутати також підготували для розгляду на черговій сесії обласної ради проект звернення до Президента України, Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України щодо потреби у відновленні провідної ролі Буковинського інституту агропромислового виробництва Національної академії аграрних наук України як регіонального центру наукового забезпечення агропромислового комплексу області.

Фотосесія

Tеми